Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky. Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato. Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Zlato roste

Cena zlata v posledních týdnech nejen že láme rekordy, ale i přinesla investorům značné výnosy díky jejímu rychlému nárůstu. Analytici predikují další růst cen, což zlato činí ještě atraktivnějším. Při investici do zlata je důležité volit fyzické zlato ve formě cihel nebo mincí. České mincovny sice zlato ve formě cihel nebo slitků nevyrábějí, ale v Čechách se obvykle prodávají zlaté cihly ze švýcarských rafinérií, které jsou známé svou vysokou kvalitou.

Při nákupu zlata je klíčové porovnávat ceny různých prodejců, protože i když nabízejí stejné slitky, ceny se mohou výrazně lišit. Využijte proto srovnání cen a ujistěte se, že získáváte tu nejlepší nabídku. Vyhněte se různým formám nákupu virtuálního zlata nebo spoření do zlata a nekupujte ani akcie zlatých dolů, které mohou být již vytěžené. Nejbezpečnější investicí je fyzické držení zlata, které vám dává jistotu, že vaše investice je hmatatelná a bezpečně uložená.

Přejít nahoru